Logo
Print this page

Pozvánka na podzimní dvoudenní TTT2017

Školní rok je již vplném proudu a tak nastal čas se opět vydat za poznáním. Tentokráte navštívíme Plzeňský kraj a města Tachov a Plzeň. Na programu je čtveřice velmi zajímavých firem rozličného zaměření. Ve městě Tachov navštívíme firmu Formy Tachov, která se v současné době zaměřuje na výrobu a servis forem pro vstřikování plastů. Podíváme se tak na počátek řetězce výroby plastových výrobků pro automotiv nebo transport. Následný přesun do města Plzně s sebou přinese návštěvu tamních největších firem - Škoda Doosan Power - na výrobu turbín, výměníků a jiných zařízeních spojenách s energetikou a v neposlední řadě českou chloubu Pilsen Urquell. Celá akce se uskuteční v termínu 23. a 24. 10. 2017

Ubytování je zajištěno na zámku ve Spáleném Poříčí společně se stravou. 

Sraz účastníků bude netradičně v pondělí 23.10. v 7:00 před budovou školy Na Třebešíně, plánovaný návrat v úterý 24. 10. mezi 16 - 17 hod. tamtéž.
S sebou je třeba vzít svačinu, platné osobní doklady, mobilní telefon, přiměřenou hotovost na průběžné občerstvení, psací potřeby a oblečení raději v teplejší variantě.

CENA CELÉ AKCE JE 950,- (zahrnuta doprava, ubytování, vstrupné a večeře se snídaní)

PŘIHLÁŠKU SPOLEČNĚ S PENĚZI ODEVZDEJTE V KABINETĚ 309 - co nejdříve. Kdo dřív příjde...:-)

 

Last modified onúterý, 17 říjen 2017 08:12
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.